Медіа про нас

Онкохворому хлопчику пересадили кістку, надруковану на 3D принтері

Онкохворому хлопчику пересадили кістку, надруковану на 3D принтері. Це перша така операція, яку виконали на Заході України.

Illustration

Медицина по-новому

Пластикові прототипи кісток, надруковані на 3D принтері, виступають у якості навігаторів під час хірургічного втручання. Візуалізація нервів та судин на моделі дозволяє попередити складні ситуації та більш детально підготуватися до операції. 

Illustration

Технології вже сьогодні рятують життя: в Київському інституті раку зробили унікальну операцію

16-річному українцю, якому рак знищив майже половину кісток тазу, попри шалену площу ураження, лікарі зробити унікальну операцію. Разом із науковцями та сучасними технологіями, вони вживили в тіло українця нові кістки, зроблені на 3D принтері. Це третя подібна операція в історії України і перша, про яку медики кажуть уголос. Раніше такі операції коштували шалених грошей, але нині цей процес значно здешевився, і все більше людей, яких спіткала така доля, отримують шанс на життя. Детальніше про це – в сюжеті.

Технології, які дають шанс на повноцінне життя

У сюжеті «Україна 24» розповіли про переваги 3D-друку кісток з титану та як ця нова для України технологія вже нині рятує людські життя. 

Illustration